Свою дебютну програму на фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва представили найменші учасники хореографічного гуртка "Dance group Euphoria" Степанівського селищного Будинку культури – вихованці команди «Mini_size_euphoria».

Дата: 20.11.2023 11:41

18 листопада в актовій залі Сумського державного університету пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «MEGA FREEDOM», який проводився з метою організації творчого дозвілля дітей та молоді, популяризації хореографічного мистецтва, створення платформи для обміну досвідом та творчого спілкування. Свою дебютну програму на фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва представили і найменші учасники хореографічного гуртка "Dance group Euphoria» Степанівського селищного Будинку культури – вихованці команди «Mini_size_euphoria» "(керівник – Марина БУДКО)  та посіли II місце серед танцівників цієї вікової категорії. Дуже вдалий і обнадійливий результат для наших найменшеньких.
Вітаємо інші  команди хореографічного гуртка "Dance group Euphoria" із такими зайнятими призовими місцями:
- команда «One team» - II місце
- команда «Dream team» - II місце
Щиро вітаємо хореографічний колектив "Dance group Euphoria" Степанівського селищного Будинку культури та його керівника – Марину Миколаївну з перемогами та бажаємо нових творчих досягнень.
Щиро дякуємо захисникам України за можливість жити і творити у вільній країні.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!