ЧЕРГОВИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

Дата: 10.08.2021 17:42

Цими вихідними завершився черговий тур Чемпіонату Сумської ТГ з футболу. Степанівський "Хлібодар" на своєму полі поступився ФК "Метеор" с. Кіндратівка рахунком 1:2, а  "Колос" с. Підліснівка впевнено переміг СК "Агро" з Стецьківки з рахунком 6:1. Отже, після дев'яти ігр Чемпіонату "Колос" с. Підліснівка займає другий рядок турнірної таблиці, маючи 22 очка в активі, степанівський "Хлібодар" займає третій рядок, маючи 15 очок в доробку.

Серед протистоянь юнацьких команд "Колос" поступився юнакам ФК "Метеор" з рахунком 1:5, а гравці юнацького "Хлібодара" не залишили жодного шансу суперникам СК "Агро" розгромивши суперника 9:1. В турнірній таблиці юнацька команда "Хлібодар" являється одноосібним лідером чемпіонату маючи 24 очка в активі, "Колос" обіймає шосту сходинку Чемпіонату маючи 7 очок в доробку.

Степанівська селищна рада сердечно вітає футболістів громади з перемогами у матчах і бажає чесної, безкомпромісної боротьби в наступних іграх.

.