Відновлено роботу харчоблоку Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 09.12.2021 17:08

У четвер, 9 грудня 2021 року, після завершення першого етапу ремонтних робіт на харчоблоці  Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської області, зокрема,  у гарячому цеху та мийній, відновлено гаряче харчування дітей. Під час ремонту виконано наступніі будівельні роботи: демонтаж  застарілого обладнання та очистка стін та підлоги від старого  кахелю та шпаклівки, облицювання підлоги та стін кахельною плиткою, заміна опалення, заміна каналізаційної системи, електромонтажні роботи, встановлення вентиляційної системи та нового технологічного обладнання. Загальна сума коштів використаних із місцевого бюджету в 2021 році становить 617,800 тис. гривень.