ЗАВЕРШИВСЯ ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД-АМАТОРІВ МІСТА СУМИ

Дата: 04.09.2023 17:06

Минулого тижня завершився літній Чемпіонат з футзалу серед гравців Третьої ліги, де II-е місце серед команд-аматорів посіла команда «Колос» (Підліснівка).

Нажаль участь у літньому чемпіонаті не змогли взяти усі футболісти «Колоса», оскільки вони несуть почесну місію захисту нашої Батьківщини від російських окупантів, це: Максим ШАМРАЙ, Едуард СИРОТЕНКО, Олександр ДІДЕНКО, Володимир ЧЕРНИШОВ, Іван МАРЧЕНКО, Володимир МИКИТЕНКО, Антон РЕКА.

Низький уклін вам, хлопці, за захист неньки-України!

Вітаємо команду із цим здобутком та бажаємо подальшого розвитку. А нашим футболістам-захисникам принести впевнену Перемогу над російськими окупантами та повернутися неушкодженими до своїх рідних домівок!

Дякуємо збройним силам України за можливість жити у вільній країні.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!