«Кров запорізьких козаків у наших венах, козацький дух здолає ворогів!»

Дата: 09.11.2023 11:44

Працівники культури Степанівської селищної ради здали кров та її компоненти на потреби Збройних Сил України.

У той час, коли ЗСУ активно тиснуть ворога на всіх фронтах, медичні заклади країни відчувають зростаючу потребу у донорській крові.

8 листопада, напередодні відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, працівники культури Степанівської селищної ради  здали кров та її компоненти для українських військових. Благодійну акцію провели під гаслом: «Кров запорізьких козаків у наших венах, козацький дух здолає ворогів!».

Жорстока російсько-українська війна створює нові виклики: кров щодня необхідна, аби рятувати поранених захисників і лікувати цивільних пацієнтів. Працівники культури Степанівської селищної ради, як і всі  свідомі українці, добре розуміють  про нагальну потребу надійно тримати донорський фронт і допомагати формуванню в країні запасу безпечної і якісної крові.

Щиро вдячні всім, хто долучився до акції відділу культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради(Світлана РОДЯ, Дмитро ГРЕЧАНИЧЕНКО,Наталія ВОРОБЕЙ, Юлія БОРЩОВА).

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!