Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Степанівської селищної ради!

Дата: 09.11.2023 09:12

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Високо цінуємо  ваш вагомий внесок у розвиток національної культури Степанівської територіальної громади. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі позитивні зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Щиро зичемо здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим родинам, ПЕРЕМОГИ і МИРУ нашій славній Україні, реалізації творчих проєктів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!