Перемога на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «ТАНЦЮЮЧА НАЦІЯ»

Дата: 07.11.2023 12:03

5 листопада у Сумському державному університеті відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Танцююча нація», який було організовано окремим культурним центром Всеукраїнської спілки офіцерів України. На цьому фестивалі вихованці хореграфічного гуртка "Dance group Euphoria" Степанівського селищного Будинку культури  традиційно завоювали не тільки дружні оплески від глядачів але й отримали такі призові  місця :

1- місце команда Star crew

1- місце команда  Baby  boom

1- місце команда  Energy team

1- місце команда One team

Щиро вітаємо учасників хореграфічного гуртка "Dance group Euphoria" Степанівського селищного Будинку та її неймовірно талановитого керівника – Марину БУДКО з черговою перемогою. Бажаємо подальших творчих досягнень під мирним небом України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!