Міжшкільний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць Степанівської громади "Шкільні ігри" учнів 7-9 класів.

Дата: 02.11.2023 15:28

В черговий раз Степанівський ліцей Степанівської селищної ради 02.11.2023 р. став місцем проведення  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць нашої громади - "Шкільні ігри",  що проходить  в рамках ініціативи "Пліч-о-пліч" за підтримки Президента України.   Шість команд ліцеїв, вікової категорії учнів 7-9 класів, серед яких команда «Жовто-блакитні крила» Новосуханівського, команда «Лідери» Підліснівського, команди «Чемпіон» та "Бешкетники"  Косівщинського,  команда "Діамант" Степанівського ліцеїв  та команда  «Тріумф» Степанівської філії Степанівського ліцею. Одразу після привітальних слів директорки Стапанівського ліцею Бузовської Наталії Миколаївни стіни спортивної зали заполонив дух відчайдушної боротьби і запального суперництва.

За результатами змагань перше місце посіла команда " Чемпіон"  Косівщинського ліцею Степанівської селищної ради, друге місце - команда "Бешкетники" Косівщинського ліцею Степанівської селищної ради та третє місце - команда "Діамант" Степанівського ліцею Степанівської селищної ради.

Слід зазначити, що головним переможцем спортивного свята стала єдність і справжня дружба юних сердець, які завжди вдячні нашим захисникам і захисницям, які  боронять нашу славну країну. Бузовська Наталія Миколаївна та начальник відділу освіти управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Матюшенко Олександр Володимирович подякували учасникам змагань за чесну боротьбу і нагородили  дипломами і медалями  переможців та призерів.