Сумського району Сумської області

Міжшкільний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць Степанівської громади "Шкільні ігри"

Дата: 31.10.2023 15:54
Кількість переглядів: 650

Степанівський ліцей Степанівської селищної ради 31.10.2023 р. став місцем проведення  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць нашої громади "Шкільні ігри"  що проходить  в рамках ініціативи "Пліч-о-пліч" за підтримки Президента України.   Шість команд ліцеїв вікової категорії учні 5-7 класів, а саме: Новосуханівського, Підліснівського, Косівщинського, 2 команди Степанівського ліцеїв та команда Степанівської філії Степанівського ліцею у відчайдушній боротьбі виборювали звання найсильнішого , найвправнішого й найкмітливішого.

За результатами стартів перше місце посіла команда " Вулкан" Косівщинського ліцею Степанівської селищної ради, друге місце - команда "Жовто-блакитні крила" Новосуханівського ліцею  Степанівської селищної ради, третє місце - команда "Тріумф" Степанівської філії Степанівського ліцею Степанівської селищної ради

Директорка Степанівського ліцею Бузовська Наталія Миколаївна та начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій Антоніна Степанівна щиро привітали учасників, переможців та призерів змагань дипломами і медалями, побажали успіхів під час обласного та всеукраїнського етапів змагань.