У Косівщинському ліцеї імені Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області відзначили День української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 15:54

У п’ятницю 27 жовтня 2023 року на базі Косівщинського ліцею, який носить ім’я талановитої української поетеси Лесі Українки, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня української писемності та мови. З цієї нагоди в закладі освіти зібралися знавці українського слова: учні, вчителі, керівники гуртків літературного краєзнавства. На заході були присутні заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Олена Анатоліївна Бойко, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова, член Національних спілок письменників, журналістів України Олександр Васильович Вертіль.

Бойко Олена Анатоліївна, нагородила кращих знавців української мови почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації.

Одним із головних заходів цього дня є радіодиктант національної єдності, який вкотре засвідчує єдність українців в усьому світі, і єдність світу з Україною, бо саме завдяки цьому Україна, оспівана й звеличена співучою, глибинною, щирою мовою, була, є і буде квітучою, вільною, незалежною.

До загальнонаціонального радіодиктанту долучилися учні, вчителі, працівники культури, та посадовці органів місцевого самоврядування Степанівської селищної територіальної громади.

Пам’ятаймо – ми єдина родина, об’єднана спільним прагненнями і метою. І в цьому наша сила!

СЛАВА УКРАЇНІ!