У СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА «ВІНОК ШЕВЧЕНКОВІ СПЛІТАЄМО ІЗ ВІРШІВ»

Дата: 02.03.2023 16:25

Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща особистість українського народу. 09 березня 2023 року виповнюється 209 років від Дня народження генія української нації. З нагоди цього свята 02 березня 2023 року в приміщенні Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області був проведений конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів».

У конкурсі брали участь освітні заклади, заклади культури, бібліотеки громади. Захід пройшов надзвичайно атмосферно, багато учасників декламували вірші під музичний супровід, всі були вбрані в український національний одяг.

Оцінювали конкурсантів: начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради – Антоніна КОЩІЙ, начальник відділу освіти – Олександр МАТЮШЕНКО, начальник відділу культури – Світлана РОДЯ та заступник директора Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області -  Світлана ОСЕТРОВА.

Учасників та гостей конкурсу привітав очільник Степанівської селищної територіальної громади – Володимир ЛУКАШ, який з гордістю відзначив велику популярність заходу, започаткованого управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради(в конкурсі взяли участь понад 50 мешканців громади різної вікової категорії).

Переможцями Конкурсу  стали:

У наймолодшій віковій категорії(5-6 років):
І місце – Чуга Валерія
ІІ місце – Вода Тіана
ІІІ місце – Гончаренко Мар’яна

У молодшій віковій категорії(7-10 років):
І місце – Асютченко Кіріл
ІІ місце – Єрмак Вероніка
ІІІ місце – Бондаренко Кіра

У середній віковій категорії(11-16 років):
І місце – Авраменко Софія
ІІ місце – Курасов Кіріл
ІІІ місце – Степаненко Софія

У старшій віковій категорії(16-22 роки):
І місце – Шевченко Оксана
ІІ місце – Мариніч Поліна
ІІІ місце – Д’яченко Маргарита

У найстаршій віковій категорії(від 22 років):
І місце – Бакуменко Оксана
ІІ місце – Гладка Рімма

Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами та солодкими призами.