ЗУСТРІЧ ІЗ ФАХІВЦЯМИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ ЩОДО ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ

Дата: 13.04.2023 16:24

13 квітня в Сумській міській галереї відбулася інформаційна сесія від керівництва УКФ з представниками структурних підрозділів, відповідальним за розвиток туризму, сільських, селищних та міських громад.

Від Степанівської селищної ради взяла участь в зустрічі з провідними фахівцями українського культурного фонду начальник відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Світлана РОДЯ.

Фахівці фонду надали присутнім роз'яснення щодо підготовки проєктних заявок грантових програм та отримання донорських коштів, зокрема для розвитку індустрії гостинності в громаді.

Зустріч пройшла на досить високому та професійному рівні.