"ВДЯЧНІ ЗА СВОБОДУ!" - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 18.02.2022 16:13

Цей день - жалобний , оскільки пов’язаний із трагічними подіями масового розстрілу громадян 18–20 лютого 2013 року, але він покликаний вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Загиблі учасники Революції Гідності є  прикладом  громадянської позиції та готовність її відстоювати й виборювати.

Смерть Героїв Небесної Сотні змінила суспільну свідомість українців, зробивши значимими такі поняття як право на самовизначення, на гідність, свободу, суверенність держави, європейський вибір.

18 лютого мешканці Степанівської громади зібралися вшанувати жертовний подвиг українського народу заради збереження свободної, незалежної Української Держави.

Відкрив захід голова Степанівської селищної ради Лукаш В.О. зі словами глибокої шани подвигу учасників Революції Гідності, наголосив на важливість збереження людської пам'яті про загиблих учасників величних подій.

Педагогічний та учнівський колективи Степанівського ліцею підготували імпровізовані барикади та стіну пам'яті полеглих героїв. Ведучі заходу разом із Юхненко Іриною Іванівною, бібліотекарем селищної бібліотеки  нагадали присутнім про величну боротьбу українського народу за  збереження незалежності Батьківщини, згадали імена полеглих героїв.

Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої держави. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії  на краще майбутнє.