Товариський матч з футболу вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради

Дата: 20.02.2023 16:12

Минулими вихідними 19 лютого 2023 року в м. Суми у спортивній залі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, навчально-науковому інституті фізичної культури, відбувся товариський матч з футболу  між командами КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, а саме команда Старого Села грала з командою Бездрика. Згідно розкладу ігор у першому матчі зустрілись старші групи, другий матч проходив за участю молодших груп та дівчат. Ігри пройшли у змагальній але товариській атмосфері. Підготували спортсменів тренери-викладачі з футболу Кравченко А.І. (Старе Село), та Феденченко В.М. (Бездрик). Щиро дякуємо за працю тренерам,спортсменам,та бажаємо подальших успіхів та перемог!