ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ПІСЕННОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ВИКОНАВЦІВ НАРОДНОЇ ПІСНІ «ЧАРІВНІ ДЖЕРЕЛА», ВИХОВАНЦІВ КЗ ССР «КОСІВЩИНСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

Дата: 20.03.2023 16:09

18 березня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського дистанційно пройшов Відкритий обласний дитячий фестиваль-конкурс народної пісні “Чарівні джерела”. У фестивально-конкурсній програмі змагались 14 учасників та 3 колективи з 8 населених пунктів Сумщини. Юні артисти продемонстрували різноманітність репертуару і високий рівень виконавської майстерності.

У номінації «Солісти» переможцями  стали конкурсанти від Степанівської  селищної ради, учні КЗ ССР «Косівщинська мистецька школа»:

Молодша вікова категорія :

І місце – Стрижак Анна, учениця Центру позашкільної освіти – мистецька школа Степанівської селищної ради (викладач Михайличенко Наталія Леонідівна);

ІІІ місце – Михайличенко Уляна, учениця Центру позашкільної освіти – мистецька школа Степанівської селищної ради (викладач Михайличенко Наталія Леонідівна);

Старша вікова категорія:

ІІ місце – Чигрин Валерія, учениця Центру позашкільної освіти – мистецька школа Степанівської селищної ради (викладач Михайличенко Наталія Леонідівна).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!