Степанівці – 353 роки! У рамках відзначення Дня селища Степанівка та 5-ї річниці утворення Степанівської громади відбувся благодійний концерт на підтримку добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади.

Дата: 12.05.2023 15:58

Благодійний захід, приурочений  відзначенню   Дня селища Степанівка  продовжився благодійним концертом за участю колективів Степанівського будинку культури та Степанівського селищного клубу.

Зазвичай у Степанівці  святкували День селища гучно: з куренями, дитячими розвагами, кашею, дискотекою та  феєрверками. Але зараз у нас інший пріоритет – усі робимо все, що від нас залежить, задля наближення нашої перемоги.

Після проведення футбольних змагань та благодійного ярмарку на підтримку добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади присутні благодійного заходу перемістилися до глядацької зали Степанівського СБК..

У залі панувала тепла, патріотично налаштована атмосфера.

Учасники та відвідувачі концерту мали можливість, після довгої перерви , насолодитися виступами аматорів сцени Степанівського СБК та Степанівського СК.

До присутніх зі сцени звернувся очільник громади – Володимир ЛУКАШ, який у своїй промові зазначив: «переконаний: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, країна обов’язково посідатиме гідне місце серед інших європейських держав і буде шанованою в усьому світі.»

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих у цій жорстокій війні, серед яких згадали мешканців селища, а саме: Олександра ГОРБАНЯ, Юрія ГАЛЕТУ, Владислава КУЛЯБІНА, Миколу РАДЬКА

За активну громадянську позицію, за підтримку жителів громади та допомозі збройним силам України, за мужність і незламність духу та високий професіоналізм, проявлений в умовах збройної агресії російської федерації проти України та з нагоди відзначення 353-ї річниці смт Степанівка Подяками селищного голови були відзначені трудові колективи та депутати Степанівської селищної ради, а саме:

1. Колективу Косівщинського ЗДО (ясла-садок) «Золота рибка»
  2. Колективу Новосуханівського ЗДО (ясла-садок) «Ластівка»
  3. Колективу Підліснівського ЗДО (ясла-садок) «Малятко»
  4. Колективу Степанівського ЗДО (ясла-садок) «Орлятко»
  5. Колективу Степанівського ЗДО (ясла-садок) «Жайворонок»
  6. Колективу Степанівського ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»
  7. Колективу Степанівського ліцею Степанівської селищної ради:
  8. Колективу Степанівській філії Степанівського ліцею Степанівської селищної ради
  9. Колективу Підліснівського  ліцею Степанівської селищної ради:
  10. Колективу Косівщинського ліцею Степанівської селищної ради:
  11. Колективу Новосуханівського ліцею Степанівської селищної ради:
  12. Колективу  Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради
  13. Колективу Степанівського селищного будинку культури:
  14. Колективу Косівщинського сільського будинку культури :
  15. Колектив Підліснівський сільський будинок культури:
  16. Колективу Новосуханівського об’єкту дозвіллєвої роботи
  17. Колектив Червонокутянського  ОДР:
  18. Колективу Центру надання соціальних послуг Степанівської селищної ради :
  19. Колективу  Степанівського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Степанівської селищної ради.
  20. Колективу Центру позашкільної освіти-мистецької школи Степанівської селищної ради
  21. Колективу Гуманітарного штабу Степанівської селищної ради
  22. Колективу Центру надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради
  23. Колективу відділу соціального захисту населення  Степанівської селищної ради
  24. Працівникам служби  у справах дітей Степанівської селищної ради
  25. Колективу КНП «Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини» Степанівської селищної ради
  26. Колективу Управління фінансів та економічного розвитку Степанівської селищної ради
  27. Колективу Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради
  28. Кириченко Оксані Юріївні, депутату 8 скликання  Степанівської селищної ради, активному члену Гуманітарного штабу Степанівської селищної ради
  29. Литвиненко Світлані Василівні, депутату 8 скликання  Степанівської селищної ради, активному члену Гуманітарного штабу Степанівської селищної ради
  30. Вокальному колективу «Елегія» Сумської обласної філармонії

Концерт подарував присутнім справжню насолоду, адже всі виступи були сповнені любов’ю до української пісні, національних традицій, щирістю, мудрістю і безмежною відданістю власному народу й вірою в перемогу й розквіт мирної України. Наша сила – у нашому прагненні бути корисними своїй армії та державі!

Наближаємо перемогу разом!

Степанівська громада живе, бореться і наближає перемогу України всіма силами. Віримо, що 354-ту річницю селища Степанівка обов’язково відсвяткуємо з Перемогою!

Слава Україні! Слава ЗСУ!