КОСІВЩИНСЬКИЙ СТАРОСТАТ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗІБРАВ НАЙБІЛЬШУ СУМУ БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ

Дата: 20.02.2023 15:53

Косівщина вразила присутніх не тільки яскравим тематичним оформленням благодійного заходу «Доброта єднає серця», приуроченого Дню Єднання в Україні, ярмаркою-розпродажем смаколиків, приготованих працівниками закладів бюджетної сфери, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради та змістовною концертною програмою патріотичного спрямування Косівщинського СБК і Косівщинської школи мистецтв, а й презентабельною сумою зібраних благодійних коштів. 32 315,00 гривень додали в копілку благодійності косівщинці. 20 лютого на нараді керівників структурних підрозділів Степанівської селищної ради староста Косівщинського старостинського округу Оксана СТЕПАНЕНКО передала зібрані кошти начальнику управління освіти, культури, молоді та спорту – Антоніні КОЩІЙ. Ще раз зазначимо, що зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для прикордонників Сумського району, про що ми обов’язково проінформуємо мешканців Степанівської селищної ради. Дякуємо всім небайдужим за підтримку! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!