Участь спортсменів КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу

Дата: 21.04.2023 15:43

Вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради різних вікових категорій взяли участь у обласних змаганнях серед вихованців ДЮСШ, СДЮСШОР, ФСТ з легкоатлетичного кросу. Відбулися змагання 20 квітня 2023 року в місті Суми (урочище Баси). Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили 11 спортсменів. Цього разу в змаганнях брали участь біатлоністи та легкоатлети із спеціалізованих спортивних шкіл, тому забіги на дистанціях були не простими, але навіть при цьому спортсменам громади вдалося зайняти два місця у десятці, а саме :

Лазоренко Сергій на дистанції 1 км посів шосте місце;

Калініченко Дар’я на дистанції 1 км серед дівчат фінішувала восьмою.

Також були дітки, які вперше представили Степанівську громаду на змаганнях обласного рівня.

У підсумку непоганий виступ ходаків у легкоатлетичному кросі.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Людмила та Шелест Олексій, Гончаренко Ігор.

Вітаємо спортсменів та тренерів за участь у змаганнях, бажаємо успіхів та перемог в наступних стартах!