ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОБРОТА ЄДНАЄ СЕРЦЯ» ВІДБУВСЯ В КОСІВЩИНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 17.02.2023 15:38

У п’ятницю, 17 лютого в Косівщинському старостаті Степанівської селищної ради зібралося чимало народу на благодійну акцію «Доброта єднає серця», приурочену Дню Єднання в Україні та покликану підтримати Збройні Сили України. Це вже четверта благодійна акція під цим гаслом у Степанівській селищній територіальній громаді. Розпочалася вона з Новосуханівського ОДР і завершилась біля адмінбудівлі Косівщинського старостату. Аби підтримати людей, які об’єдналися у спільній меті допомоги ЗСУ, на захід завітали народний депутат України Ігор ВАСИЛЬЄВ та Степанівський селищний голова Володимир ЛУКАШ, які побажали Україні якнайскорішої Перемоги, а всім присутнім – мирного, голубого неба над головою.

Косівщина вразила присутніх ярмаркою-розпродажем смаколиків, приготованих працівниками закладів бюджетної сфери, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради та змістовною концертною програмою патріотичного спрямування Косівщинського СБК.