У НОВОСУХАНІВСЬКОМУ ОДР СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОБРОТА ЄДНАЄ СЕРЦЯ" ДО ДНЯ ЄДНАННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 17.02.2023 15:25

У Степанівській селищній територіальній громаді 15 лютого розпочалася низка благодійних заходів на підтримку ЗСУ (безпосередньо кошти збираються для придбання тепловізора прикордонникам Сумського району) і першопрохідцями в проведенні цієї благодійної акції став Новосуханівський об'єкт дозвіллєвої роботи.

Захід відвідали начальник управління освіти, культури, молоді та спорту - Антоніна КОЩІЙ, начальник відділу освіти - Олександр МАТЮШЕНКО та начальник відділу культури, молоді та спорту - Світлана РОДЯ.

У своїй промові Антоніна Степанівна зазначила наскільки українці на сьогоднішній день повинні бути згуртованими та об'єднаними навколо спільної мети - ПЕРЕМОГИ над росією. Кожна копійка, яка буде отримана від продажу смаколиків (приготованих працівниками закладів бюджетної сфери, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради, учнями і просто небайдужими мешканцями громади), буде передана на потреби ЗСУ і кожен такий благодійний захід ще на один крок наближає нас до Перемоги! Сума коштів зібраних під час заходу становить 15653 гривень.

Тож, напередодні Дня Єднання в Україні, робимо добрі справи заради нашої єдиної, соборної УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!