Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2006-2007; 2008-2009 років народження

Дата: 12.05.2023 15:21

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 11 травня 2023 року взяли участь у обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2006-2007; 2008-2009 років народження, які відбулися у місті Суми на стадіоні «Авангард». Команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради була представлена у такому складі: Лазоренко Сергій, Калініченко Дар’я, Зиков Дмитро, Гузь Богдан, Лєсной Роман, Яковенко Андрій. Спортсмени Степанівської ДЮСШ зайняли весь п’єдестал на дистанції 3000 м. зі спортивної ходьби серед старших юнаків:

1 місце - Лазоренко Сергій 14:25;

2 місце - Яковенко Андрій 20:15;

3 місце - Лєсной Роман 21:25.

Серед старших дівчат Калініченко Даря була другою.

Серед молодших юнаків Гузь Богдан зайняв 5 місце.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Людмила та Шелест Олексій, Гончаренко Ігор.

Вітаємо вихованців та тренерів ,бажаємо успішних стартів та яскравих перемог в наступних змаганнях!