Учень КЗ Центр позашкільної освіти – мистецька школа став учасником ІV етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 15.02.2023 15:19

10.02.2023 р. у м. Суми відбувся обласний ІІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» – присвяченого Шевченківським дням.

У конкурсі взяли участь учні відділення образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Центру позашкільної освіти – мистецька школа Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Робота учня 3 класу Щербаченко Матвія (викладач Москаленко Лілія Дмитрівна) «Т. Г. Шевченко» виконана в техніці «кінусайга».

За результатами конкурсу робота учня отримала перемогу і пройшла на заключний ІV етап до м. Київ.

Вітаємо переможця конкурсу Щербаченко Матвія та викладача образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Москаленко Л.Д.