"ДОБРОТА ЄДНАЄ СЕРЦЯ!": У ПІДЛІСНІВЦІ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД НА ПІДТРИМКУ ЗСУ, ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ ЄДНАННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 17.02.2023 15:14

У Підліснівському СБК 15 лютого пройшов благодійний захід "ДОБРОТА ЄДНАЄ СЕРЦЯ!", приурочений Дню Єднання в Україні, який вразив присутніх не тільки концертною програмою патріотичного спрямування, донатами на підтримку ЗСУ, а ще - ланцюгом єдності навколо Прапора України та неймовірним бажанням допомогти своїй країні.

На захід завітав Степанівській селищний голова - Володимир Лукаш. Володимир Олександрович щиро подякував, перш за все, - кожному українському захиснику за можливість жити та всім, хто долучився до збору коштів на підтримку ЗСУ!

Нагадаємо, що всі зібрані кошти з благодійних заходів Степанівської селищної ради підуть на придбання тепловізора для прикордонників Сумського району. Під час акції зібрано кошти у сумі 8150 гривень!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!