ЛАНЦЮГ ЄДНОСТІ В СТЕПАНІВЦІ ОБ’ЄДНАВ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 17.02.2023 15:00

У Степанівській селищній територіальній громаді 16 лютого відбувся благодійний захід "ДОБРОТА ЄДНАЄ СЕРЦЯ", приурочений Дню Єднання в Україні, започаткованого Президентом України 24 лютого 2022 року. Багато мешканців смт. Степанівка зібралися в будинку культури, аби придбати різноманітну випічку, приготовану працівниками закладів бюджетної сфери, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради та переглянути концертну програму патріотичного спрямування. Кошти, що були зібрані на ярмарку, будуть використані на користь Збройних Сил України (а саме для придбання тепловізора для прикордонників Сумського району). За кілька годин розпродажу степанівці зібрали 19337 гривень. Кожен мешканець громади, який долучився до благодійного заходу – чи готував смаколики, чи торгував, чи придбавав цю випічку, чи брав участь у концерті – відчув свою причетність до наближення Перемоги. Кожен куплений смаколик – це радість для мешканців громади, особливо для дітей, а кожна витрачена на них гривня – допомога нашим військовим! Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на підтримку ЗСУ та проведення заходу!

Завершилася благодійна акція ланцюгом єднання навколо Прапора УКРАЇНИ!

Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради Перемоги!

Робимо добро разом!

Разом до Перемоги!