ВІТАЄМО ВИХОВАНОК АНСАМБЛЮ «СУЗІР’Я» З ПЕРЕМОГОЮ В X ЮНІОРСЬКОМУ КОНКУРСІ ВОКАЛЬНОЇ, ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «МУЗИКА ДУШІ», ЩО ВІДБУВСЯ 23 БЕРЕЗНЯ В МІСТІ ЛЕБЕДИН

Дата: 30.03.2023 14:49

Вітаємо переможців X юніорського конкурсу вокальної, інструментальної та хореографічної майстерності «Музика душі», який відбувся  23.03.2023р. у місті Лебедин.

Дитячий вокальний ансамбль "Сузір'я" Степанівського СБК (керівник Людмила Пастушенко) нагороджений Дипломом І ступеня. Солістка ансамблю - Кондратенко Анна нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Керівнику колективу Пастушенко Людмилі Сергіївні оголошена Подяка за високий рівень підготовки учасників, професіоналізм, відданість своїй праці, особистий внесок у збереження, розвиток та популяризацію музичного мистецтва України.

Людмилі Пастушенко надіслана рекомендація для вступу її вихованців до КЗ Сумської Обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім. А. С. Макаренка» на спеціальність «Середня освіта (музичне мистецтво)».

Вітаємо наших переможців з високою нагородою і бажаємо успішного навчання ,  подальшого творчого розвитку та набуття професійності у відповідних  закладах.