Депутат Верховної Ради України завітала до Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 24.12.2021 14:38

Переддень Різдва за Григоріанським календарем 24 грудня 2021 року Степанівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області з робочим візитом відвідала депутат Верховної Ради України Тетяна Скрипка. Пані Тетяна привітала педагогічний колектив з новорічними святами а також вручила вагомі подарунки вчителям, а саме:

Арнаутовій Ніні Олексіївні, вчителю початкових класів Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грамоту та пам'ятний знак Верховної Ради України;

Северин Каріні Сергіївні, вчителю початкових класів Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів документ, який підтверджує успішне проходження сертифікації (зовнішнім оцінюванням професійних компетентностей педагогічних працівників).

Вітаємо Ніну Олексіївну та Каріну  Сергіївну з  досягненнями та бажаємо подальшої плідної праці у вихованні молодого покоління нашої громади.