Програма відзначення Дня єднання в Степанівській ТГ

Дата: 07.02.2023 14:24

Запрошуємо мешканців Степанівської селищної територіальної громади долучитися до благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ, присвячених Дню єднання в Україні, що відбудуться:

- 15 лютого с. Новосуханівка. Початок о 11.30. Місце проведення – Новосуханівський ліцей.

- 15 лютого с. Підліснівка. Початок о 12.15. Місце проведення – Підліснівський будинок культури.

- 16 лютого смт. Степанівка. Початок о 13.00. Місце проведення – Степанівський будинок культури.

- 17 лютого с. Косівщина. Початок о 13.00. Місце проведення – будівля Косівщинського старостату.

У програмі заходу:

- ярмарка-розпродаж смаколиків, приготованих працівниками закладів освіти, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради;

- концертна програма патріотичного спрямування.

Всі кошти, отримані від продажу підуть на потреби ЗСУ.

Підтримуємо нашу країну!

Підтримуємо ЗСУ!