1ЖОВТНЯ У СТЕПАНІВСЬКОМУ СБК ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «МУЖНІСТЬ ТА ЗВИТЯГА КРІЗЬ ВІКИ»

Дата: 03.10.2023 14:13

У неділю, 1 жовтня в  Степанівському СБК  провели благодійний концерт  до Дня захисників і захисниць України. Цього року в Україні вперше відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День територіальної оборони України та День Захисників і Захисниць України за новоюліанським церковним календарем і згідно Указу Президента України Володимира Зеленського

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх захисників Степанівської територіальної громади, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

У виконанні народного аматорського хорового колективу Степанівського СБК, керівник – Микола НАЗАРЕНКО,  прозвучала пісня на слова Т.Г.Шевченка «Вітре буйний».

Зі словами підтримки до земляків звернувся голова Степанівської селищної ради – Володимир ЛУКАШ. Очільник громади побажав всім українцям Перемоги над російськими окупантами та якнайскорішого повернення наших захисників живими й неушкодженими до рідних домівок.

Аматори художньої самодіяльності Степанівського СБК дарували глядачам добрі емоції, натхнення і сили, а глядачі, хоча їх кількість була досить обмеженою,  – донатили на ЗСУ.

Щира подяка всім, хто долучився до збору коштів нашим мужнім і нескореним!

Низький уклін Воїнам ЗСУ, завдяки яким живемо і працюємо на рідній землі.

Слава Україні! Героям  слава!