«ВДЯГНИ ВИШИВАНКУ- НЕ ЦУРАЙСЯ СВОГО РОДУ»

Дата: 12.05.2023 13:48

День вишиванки у 2023 році українці відзначатимуть 18 травня. Святкування завжди припадає на третій четвер травня місяця.

Вишиванка — традиційний український одяг і разом з тим національний символ.
 Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом

Сьогодні, в умовах воєнного стану, у День вишиванки в Україні не проводяться марші та дефіле вишиванок, ярмарки, концерти чи інші масові заходи. Але долучитися до свята може будь-хто - потрібно просто одягти вишиванку, чи будь-який інший одяг з українською вишивкою.

Управління освіти, культури, молоді та спорту започатковує флешмоб до  Дня вишиванки «ВДЯГНИ ВИШИВАНКУ- НЕ ЦУРАЙСЯ СВОГО РОДУ».

Протягом тижня бажаючі повинні будуть виставляти на сторінках фейсбук свої фото в національному вбранні під хештегом #звишиванкоювсерці #уокмс#степрада, а безпосередньо 18 травня прийти до установ та закладів  у вишиванці.

Зберігаємо українські традиції, тим самим перемагаючи ворога.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!