ЦІНОЮ ЖИТТІВ ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ МИ ВИБОРЮЄМО ПРАВО ГОВОРИТИ РІДНОЮ МОВОЮ!

Дата: 21.02.2023 13:47

Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради у Міжнародний день рідної мови щиро вітає мешканців Степанівської громади зі святом української мови – одного з найцінніших надбань народу!
Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

Сьогодні ми маємо чудову нагоду освідчитись у любові до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її. Бо українська – це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за нашу незалежність і Перемогу.

Ціною життів тисяч українців ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє і любити свою Україну так, як заповідав нам Володимир Сосюра:

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.»