Впевнена перемога колективу «DANCE GROUP EUPHORIA» у Міжнародному проєкті-конкурсі хореографічного мистецтва " WORLD OF TALENTS"!

Дата: 23.10.2023 13:47

21 жовтня на базі Сумського державного університету відбувся Міжнародний проєкт-конкурс хореографічного мистецтва " WORLD OF TALENTS"!, в якому традиційно взяли участь вихованці колективу «DANCE GROUP EUPHORIA»Степанівського СБК та приємно вразили своєю професійною майстерністю не тільки іменитих суддів, але й всіх присутніх та учасників хореографічного конкурсу.

Вихованці хореографічного гуртка Степанівського СБК «DANCE GROUP EUPHORIA», за рішенням компетентних суддів, мають такі результати:

1- місце група «Star crew»

1- місце група «Baby boom»

1- місце група «Energy team»

1-  місце група «One team»

І головний приз «Кубок Гран Прі» та сертифікат на поїздку до Карпат на 5000 тис.грн. отримали хореографічні групи «One team» та «Energy team». Щиро вітаємо керівника хореографічного гуртка «DANS GROUP EUPHORIA» Марину БУДКО та учасників колективу і бажаємо нових творчих здобутків під мирним небом рідної України!