ВИХОВАНЦІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ "DANCE GROUP EUPHORIA " ЯСКРАВО ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЮ ТВОРЧІСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА "ТАНЦЮЮЧА НАЦІЯ"

Дата: 24.04.2023 13:42

23 квітня юні вихованці хореографічного колективу "Dance group Euphoria " яскраво продемонстрували свою творчість у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Танцююча Нація». За результатами участі вищезазначеного конкурсу колектив Dance group Euphoria має такі призові місця :

1-місце - команда Energy

1-місце - команда Dream Team .

2-місце - команда Baby boom

2-місце - команда One team

Щиро вітаємо вихованців хореографічного колективу та його керівника Марину БУДКО з черговою перемогою.

Нехай втілюються в життя всі творчі плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих гараздів.

Миру й добра всім!

Разом до Перемоги!