Спортсмени КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Дата: 27.03.2023 13:18

Вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання відбулися 24-25 березня у м. Луцьк, Волинської області. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили два спортсмени, а саме Лазоренко Сергій (2007 р.н.) та Калініченко Дар’я (2007 р.н.) на чолі з тренерами-викладачами з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Людмилою та Шелестом Олексієм.

Підсумок змагань зі спортивної ходьби:

Лазоренко Сергій на дистанції 10 км серед юнаків виборов бронзу (3 місце);

Калініченко Дар’я на дистанції 5 км серед дівчат фінішувала на 8 місці.

Загалом завдяки спільним зусиллям усіх скороходів з Сумщини, команда Сумської області посіла ІІ командне місце серед 11 областей України! Спортсмени КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради принесли 40 очок до загального командного заліку.

Щиро вітаємо тренерів та спортсменів,бажаємо успішних стартів та яскравих перемог!