З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2023 13:03

28 липня в Україні традиційно відзначають день Хрещення України-Руси, віддаючи шану князеві Володимиру Святославичу, який 988 року ініціював хрещення своїх підлеглих і своєї держави.

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадати всім нам, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

Історія українського державотворення нероздільно пов’язана із розвитком

українського війська та національними військовими традиціями; захисники

нашої державності є нащадками воїнів-русичів, козаків, січових стрільців,

вояків УПА; сучасні Збройні Сили України та інші силові структури,

стримуючи агресора – російську федерацію, захищають суверенітет,

незалежність та державність України та доводять, що українці – народ-родина, народ-військо, армія сміливих і незламних.

Нинішня російсько-українська війна– це не лише боротьба за майбутнє нашої держави, а й за її минуле, національну незалежність та ідентичність. Правда в усі часи звучить голосніше за будь яку зброю, і правда у цій боротьбі за нами. Тому Україна обов’язково переможе!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!