АКЦІЯ «САДЖАЙ КВІТИ – НАБЛИЖАЙ ПЕРЕМОГУ!»

Дата: 03.04.2023 12:50

АКЦІЯ «САДЖАЙ КВІТИ – НАБЛИЖАЙ ПЕРЕМОГУ!»

З 1 квітня в Степанівській селищній територіальній громаді стартував місячник благоустрою. До кінця квітня працівники комунальних, бюджетних установ та мешканці громади наводитимуть лад.

Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради виходить з ініціативою і  започатковує  весняну акцію «Саджай квіти – наближай Перемогу!».

Біля кожного закладу освіти, культури, спорту необхідно  буде розбити клумби та  висадити квіти, які своєю красою милуватимуть очі та даруватимуть віру у наше мирне майбутнє.

Квітучі рослини потягнуться до сонечка, вмиються тихим дощиком і продемонструють мешканцям громади свою красу.

А ми милуватимемось і берегтимо, і саме головне, - віритимемо у нашу Перемогу!. Сподіваємось, нікому не спаде на думку нищити цю красу

Забуяють різнокольоровою красою квіти на клумбах Степанівської громади, як символ Перемоги українського народу, який виборює у війні з рашистами  свободу та незалежність.

Мешканців Степанівської громади запрошуємо долучитися до акції «Саджай квіти – наближай Перемогу!».

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!