ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВЕСНЯНОЇ АКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 28.04.2023 12:08

Традиційно весняної пори в квітні  починається місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Степанівської  селищної територіальної громади.

Працівники закладів освіти, культури та спорту Степанівської  громади активно долучились до даної акції, упорядкувавши території біля своїх закладів та долучившись до акції управління освіти культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради «Саджай квіти – наближай Перемогу!».

Належний благоустрій — це візитівка кожної громади. Поліпшення навколишнього середовища, завдяки дбайливому ставленню до своєї оселі чи будь - якого закладу, до пам’ятника чи пам’ятки архітектури, до паркової зони чи кладовища… – несе в собі повагу до минулого та теперішнього, відповідальність перед майбутнім. Ми усі, достатньо свідомо, маємо дбати про чистоту та порядок, тим самим виховуючи  наступні покоління. Потрібно розуміти, що благоустрій - це питання не лише відповідних служб, а й кожного з нас.

Пам’ятаймо!

Чисто не там де прибирають, а там де не насмічують.

Бережіть свій край!

Разом до Перемоги!