ЦЬОГОРІЧНЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО «КУБОК ПОКОЛІНЬ 2023» ПРИСВЯЧЕНЕ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ.

Дата: 31.07.2023 12:07

У суботу, 29 липня на футбольному полі зі штучним покриттям  Степанівської громади відбулося спортивне свято «Кубок поколінь 2023», приурочене Дню Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року N 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, і дуже символічно, що проведення цього заходу і його мета співпали саме зі збереженням і культивуванням українських традицій, адже це і  є той фундамент, який покликаний затверджувати українську державність.

Захід проводився без глядачів та з обов’язковим дотриманням безпекових вимог в умовах правового режиму воєнного стану, але це аніскільки не применшило святкового настрою людей  доброї волі, які шанують і підтримують славні традиції степанівського футболу.

Щороку розвиваючись, та плекаючи нових і нових гравців, степанівський футбол у своїх надрах народив ідею змагань спортсменів різних вікових груп. Ці змагання започатковано у 1977 році і на сьогодні мають  добру традицію.

Традиційно захід розпочався з виконання Гімну України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх, хто загинув в кривавій російсько-українській війні.

Зі словами до учасників звернувся очільник громади Володимир ЛУКАШ, який у своїй промові висловив велику вдячність засновникам цього свята та  збройним силам України, завдяки яким ми маємо можливість жити та проводити такі заходи. Голова Степанівської селищної ради не оминув увагою й Владислава КУЛЯБІНА - бувшого учасника цих змагань, який віддав своє життя за Перемогу України та мирне життя її мешканців.

Участь у святі «Кубок поколінь 2023» взяли 5 команд, а саме:

- команда ветеранів, капітан – Володимир МАЛЯРОВ;

- команда «ДЮСШ-2009», капітан - Тимур КРАМАР;

- команда «ДЮСШ-2004», капітан – Кирило СВІТЮК;

- команда «GOAT – 2002,2007», капітан - Андрій ГОНЧАРЕНКО;

- команда «80-х, 90-х», капітан – Руслан ВЕЛИКОДНИЙ.

За результатами змагань 3-е місце здобула футбольна команда «ДЮСШ-2004», капітан – Кирило СВІТЮК, 2-е місце отримала команда «80-х, 90-х», капітан – Руслан ВЕЛИКОДНИЙ.

Переможцем «Кубку поколінь 2023» стала команда«GOAT – 2002,2007», капітан - Андрій ГОНЧАРЕНКО.

Найстаршим учасником турніру став Шерстюк Микола Васильович, наймолодшим – Крамар Тимур.

Вітаємо переможців та учасників свята «Кубок поколінь 2023» та бажаємо наступне свято провести вже в мирній Україні, яка здобуде ПЕРЕМОГУ над російським агресором.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!