Участь степанівських футболістів у Чеміонаті АФС та Чемпіонаті Сумського району з футзалу
У Чемпіонаті асоціації футзалу Сумщини відбулися матчі 5-го туру, 11.12.2021р. футбольна команда "Колос" с. Підліснівка впенено здолала ФК "Оріон" (3-1). Голи: Чернишов Андрій (23), Чернишов Олег (38), Нікітін (50). 12.12.2021р. "Хлібодар" смт Степанівка переконливо здолав "Валедіанс" (5:1). "Хет триком" відзначився Малюченко Є. (2,12,17), по забитому м'ячу на рахунку Фаткуліна Д. (50) та Гончаренка А. (14).
Також відбулися матчі другого туру Чемпіонату Сумського району степанівський "Хлібодар" впевнено розгромив ФК "Деметру" с. Н.Сироватки (12:0), а підліснівсий "Колос" на жаль поступився у напруженному протистоянні "Метеору" с. Кіндратівка. Після двох турів Чемпіонату "Хлібодар" смт Степанівка знаходиться на першому місці турнірної таблиці, а "Колос" с. Підліснівка на сьомому.
Степанівська селищна рада сердечно вітає футболістів громади з успішними і результативними виступами, бажає спортивного щастя і видовищних голів.