Зі святом 1 вересня!

Дата: 01.09.2022 11:57

Щорічно 1 вересня в перший день осені всі школярі, а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою, різноманіттям квітів та першим дзвоником.

Нажаль, у 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують навчатися в закладах освіти, і святкування Дня знань так само актуальне.

Бажаємо, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах лунає дзвінкий сміх дітлахів, а не сигнали повітряної тривоги. Високих досягнень, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!