У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ.

Дата: 09.03.2023 11:45

У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ.

Тарас Григорович Шевченко — визначна постать української історії. Він залишив по собі величезну творчу спадщину. А вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі.

З нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА в Степанівській селищній громаді було проведено низку заходів із вшанування  пам’яті Великого Кобзаря, організованих та проведених учасниками освітнього процесу Степанівського ліцею, Підліснівського ліцею, культпрацівниками Степанівського СК, Підліснівського СБК та бібліотекарем Підліснівської сільської бібліотеки.

У заходах взяли участь: очільник Степанівської громади – Володимир ЛУКАШ, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради – Антоніна КОЩІЙ, начальник відділу освіти -    Олександр МАТЮШЕНКО, начальник відділу культури, молоді та спорту – Світлана РОДЯ.

У своїй промові до присутніх голова Степанівської селищної ради Володимир ЛУКАШ зазначив, що непересічна постать Тараса Григоровича Шевченка особливо актуальна сьогодні, коли Україна знову бореться із російським імперіалізмом за свою Незалежність, за своє майбутнє. Його незламність, його українська ідентичність, його досвід протистояння, чутливість до життя звичайних людей – особливо важать у наші непрості часи.

Отож, читайте і перечитуйте Шевченкове слово, вивчайте його творчість, станьте гідними його заповідей і мрій!

І вам слава, сині гори,
Кригою окуті.
І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.