У ДЕНЬ СЕЛИЩА СТЕПАНІВКА ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК, ЯКИЙ ОБ’ЄДНАВ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

Дата: 10.05.2023 11:25

До дня відзначення 353-ї річниці селища Степанівки в Степанівському селищному будинку культури 06 травня відбувся благодійний ярмарок, проведений з метою збору коштів на підтримку добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади.

Цьогоріч закликом благодійного заходу стали слова «ЖИВИ СТЕПАНІВКО! ВІР У МАЙБУТТЯ!».

Головними учасниками ярмарку були заклади освіти, бібліотеки, старостати Степанівської громади, а саме:

- ЗДО «Орлятко»(смт.Степанівка);

- ЗДО «Дзвіночок»(смт.Степанівка);

- ЗДО «Жайворонок»(смт.Степанівка);

- ЗДО «Малятко» (с.Підліснівка);

- Степанівський ліцей»(смт.Степанівка);

- Підліснівський ліцей (с.Підліснівка);

- філія Степанівського ліцею»(смт.Степанівка);

- колектив бібліотекарів Степанівської громади;

КЗ ССР «Косівщинська мистецька школа»;

які приготували .різноманітну смачну випічку та власноруч виготовили сувеніри патріотичного спрямування для благодійного ярмарку.

Аромат домашньої випічки в поєднанні з невимушеною атмосферою подарував всім хороший настрій. Такі заходи об’єднують та надихають, даючи зрозуміти, що благодійність це - не лише кошти, це - значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре, доводимо, що єдність, дружність, людяність, толерантність  є нашими невід’ємними складовими .

Кошти, отримані під час проведення благодійного ярмарку, в сумі 21 тисяча 693 гривні підуть на потреби добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади.

Окремо необхідно відзначити колективи Степанівського та Косівщинського  ліцеїв, які напекли духм'яних пиріжків, щоб почастувати спортсменів та аматорів сцени, а заклади дошкільної освіти "Орлятко" та " Дзвіночок"  їх пригостили смачним кулішем.

Дякуємо за активність усіх небайдужих жителів Степанівської громади, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійних заходів Степанівської селищної ради. Робимо все, що можемо,  разом  для нашої перемоги.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!