УСПІШНИЙ ДЕБЮТ КОМАНДИ ІЗ СТЕПАНІВКИ У ВИЩИЙ ЛІЗІ ЛІТНЬОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД-АМАТОРІВ МІСТА СУМИ

Дата: 06.09.2023 11:18

Відповідно до регламенту Літнього Чемпіонату з футзалу серед команд аматорів міста Суми змагання проходили в два етапа. Спершу команди, відповідно до жеребкування, були поділені на 4 групи і за результатами першого етапу команда «Хлібодар – Степанівка» без всяких перешкод вийшла до ВИЩОЇ ліги.

Після цього перед хлопцями постало нелегке завдання, адже суперники цієї ліги вже не «аматори», а справжні професіонали!

Протягом усього другого етапу наші футболісти демонстрували жагу до перемоги та свою майстерність. Доказом цього є  те, що  гравець команди «Хлібодар – Степанівка» Дробний  Роман був відібраний на Всеукраїнські змагання!

Здобувши чотири перемоги поспіль, команда «Хлібодар – Степанівка» продемонструвала яскраву кінцівку сезону посівши почесне 5 місце в турнірній таблиці.

Ще раз вітаємо хлопців з успішним дебютом у Вищий лізі Літнього Чемпіонату з футзалу серед команд аматорів міста Суми.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!