Міжнародний фестиваль – конкурс «Мій світ - мистецтво»

Дата: 07.03.2023 10:58

У лютому 2023 року в  м.Черкаси  відбувся  Міжнародний фестиваль – конкурс «Мій світ - мистецтво»,  в якому брали участь учні відділення фортепіано комунального закладу «Центр позашкільної освіти – мистецька школа» Степанівської селищної ради.

Дипломи  лауреата I ступеня отримали учні-піаністи:

Неборачок Софія (старша категорія) та Лупинос  Єлизавета (молодша категорія). Диплом  лауреата II ступеня отримала Авраменко Даря (старша категорія). Всі ці учні навчаються в смт.Степанівка.

Для участі в конкурсі талановитих дітей-переможців підготувала викладач фортепіано Грицун Олена Валентинівна.

Педагогічний та учнівський колективи мистецької школи щиро радіють успіхам наших учнів та викладача.

Відзначаю відмінну роботу талановитого викладача фортепіано Грицун Олени Валентинівни, яка готує достойних учнів. Понад 25 років вона самовіддано працює в Степанівській філії мистецької школи.