СТАРТ ЧЕМПІОНАТУ ДЮФЛ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 21.09.2021 10:42

Відомий вислів : «Матч відбудеться за будь-якої погоди» підтвердився цими вихідними, адже на футбольному полі «Заводського» мікрорайону 19 вересня стартував Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги Сумської області.  За несприятливих погодних умов у першому матчі чемпіонату групи А зустрілись збірна команда комунального закладу ДЮСШ Степанівської селищної ради та команда Великописарівської ДЮСШ. З перших хвилин матчу розпочалась відчайдушна боротьба за перемогу, адже обом командам хотілось розпочати чемпіонат з перемоги, перший тайм не приніс переваги жодній команді, а вже в другому юнаки Степанівської ДЮСШ забили переможний гол, який і приніс перемогу команді.

Степанівська селищна рада вітає юних футболістів та тренера команди  - Лавруся Владислава Анатолійовича з першою надважливою перемогою у чемпіонаті та зичить подальших успіхів у боротьбі.