ЗАБІГ З НАГОДИ 30 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 10.09.2021 10:37

Учні Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у традиційному щорічному забігу. У цьому році забіг був присвяченийдо 30 річниці  Незалежності України.

Спортивний актив закладу з Державним Прапором України та прапором рідної школи здійснили урочистий крос вулицями рідного селища, завітавши при цьому до Степанівської селищної ради та управліня освіти,культури, молоді і спорту. Начальник управління Кощій А.С. щиро привітала учасників забігу, вини у свою чергу розповіли про мету забігу і своє ставлення  до здорового способу життя   та про свою активну життєву позицію.