УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ КОНЦЕРТІ "УКРАЇНА - НЕНЬКА" НА ПІДТРИМКУ ЗСУ, ОРГАНІЗОВАНИЙ СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ ПЕДУНІВЕРСИТЕТОМ ім.А.С.МАКАРЕНКА

Дата: 16.05.2023 10:07

За ініціативи кандидата педагогічних наук, доцента Наталії ФОЛОМЄЄВОЇ 15 травня в актовій залі Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ "Україна - ненька", участь в якому взяли випускники минулих років та учасники студії з естрадного вокалу «Екстрім»

За понад 40 років творчої діяльності Наталії ФОЛОМЄЄВОЇ більше 200 її випускників-співаків стали володарями Гран-прі та лауреатами Міжнародних мистецьких конкурсів.

На запрошення Наталії Аркадіївни, у благодійному концерті взяли участь: випускниця-магістрантка 2021 року, начальник відділу культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради - Світлана РОДЯ, керівник вокального дитячого гуртка "Сузір'я" Степанівського СБК - Людмила ПАСТУШЕНКО та вихованці хореографічного гуртка "Dance group Euphoria" Степанівського СБК(керівник - Марина БУДКО).

Виступ з музичною композицією  «Шлях до перемоги»(музика  і слова – Олі Полякової, Анни Трінчер, POSITIFF)у виконанні Світлани РОДІ та Людмили ПАСТУШЕНКО з постановкою дитячого хореографічного колективу «Dance group Euphoria" Степанівського СБК(керівник - Марина БУДКО) була високо оцінена Юрієм ЛЯННИМ, доктором педагогічних наук, професором, ректором Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, який у своєму виступі зазначив, що випускники класу Наталії ФОЛОМЄЄВОЇ працюють у різних закладах Сумської області, інших регіонах нашої країни та далеко за її межами й роблять вагомий  внесок у скарбничку творчих надбань рідної альма-матер .

Цей концерт відбувся на підтримку тих, хто ціною власного життя боронить нашу державу від північного агресора, відстоюючи суверенітет України, її цілісність і незалежність

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!