Участь вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради в чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу

Дата: 23.03.2023 09:49

У вівторок 21 березня в місті Суми відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь вісім вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради різних вікових категорій. Так у підсумку змагань:

Лазоренко Сергій на дистанції 3 км виборов бронзу;

Антоненко Артем на дистанції 500 м у запеклій боротьбі зайняв 4 місце;

Калініченко Дар’я на дистанції 1 км серед дівчат була на 7 місці;

Вперше брали участь у змаганнях такого рівня та вдало виступили Чернуха Анна, Благосмислова Марія, Ворона Оксана.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з легкої атлетики Шелест Людмила та Шелест Олексій.

Також дебютували на змаганнях тренер-викладач з легкої атлетики Гончаренко Ігор з своїм вихованцем Гузем Богданом.

Вітаємо тренерів та спортсменів,бажаємо подальших успіхів та перемог!