ПЕРЕМОЖНИЙ ВИСТУП ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ "DANCE GROUP EUPHORIA" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

Дата: 20.12.2021 09:49

Хореографічний колектив Степанівського селищного будинку культури " Dance Group Euphoria" взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі " In Dance Fest ", що відбувся 18 грудня у концертній залі Сумського державного університету. Колектив у складі двох вікових груп представив на широкий загал композиції: "Baby boom", "Energy girls". За результатами виступів колективи Степанівської ТГ здобули два перших місця.

Степанівська селищна рада сердечно вітає танцівників громади з успішними виступами, дякує керівнику колективу Будко М.М. за якісну підготовку, бажає нових перемог та яскравих виступів.