"ДЕ ВЗЯТИ СЛІВ, ЩОБ ВДЯЧНІСТЬ ПЕРЕДАТИ"

Дата: 16.05.2023 09:16

Мама вічна і неповторна, як світ, а сім’я – це основа суспільства.

14 травня в Україні відзначався День Матері. Зараз цей день набув ще більшого значення, бо коли в країні війна, матерям найважче. Мами дають життя, а війна його забирає. Але попри все, наші мами неймовірні!

З нагоди Дня матері в Степанівському СБК відбувся благодійний концерт "Де взяти слів, щоб вдячність передати". Концертна програма  була зіткана із найкращих номерів, наповнена енергетикою світла й тепла, словами вдячності й любові для найдорожчої людини на землі.

У програмі взяли участь аматори сцени Степанівського СБК.

Хвилиною мовчання вшанували на заході всіх загиблих захисників, завдяки яким жителі громади мають можливість жити, працювати, навчатися та творити. Окремий уклін усім матерям, чиї сини й доньки боронять нашу неньку - Україну.

Дай Бог усім мамам дочекатися Перемоги та радіти щастю своїх дітей у мирній процвітаючій Україні.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!