ПЕРЕМОЖНИЙ ВИСТУП ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ "DANCE GROUP EUPHORIA"

Дата: 21.09.2021 09:06

Сучасний танцювальний колектив «Dance group Euphoria»   (керівник – Будко М. М.) Степанівського селищного будинку культури взяв участь у Міжрегіональному фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Водограй талантів», що відбувся 19 вересня у глядацькій залі Сумського державного університету.

Слід зазначити, що хореографічний колектив «Dance group Euphoria» був представлений шістьма віковими групами. Загалом сцена фестивалю побачила 79 вихованців Будко Марини Миколаївни, найчисельніший склад учасників був удостоєнний найвищої нагороди фестивалю: диплому Гран-Прі та грошового подарунку. Серед своїх вікових груп всі учасники колективу також вибороли перші місця з наступними хореографічними номерами:

1- місце Фіксики (вікова категорія 5 років)

1- місце Baby boom (вікова категорія 7 років)

1- місце Energy girls (вікова категорія 8-10 років)

1- місце Big boss (вікова категорія 11-13 років)

1- місце Girl like me (вікова категорія 13-14 років)

1-місце Hey mama (вікова категорія 15-16 років)

Степанівська селищна рада сердечно дякує керівнику сучасного танцювального колективу “Dance Group Euphoria” – Будко Марині Миколаївні за професійну підготовку учасників фестивалю та старанність у вихованні талановитої молоді нашої громади. Також слід висловити слова вдячності організаторам фестивалю  - Тетяні Радченко  та Євгенію Радченко за чудове свято для наших юних талантів, журі фестивалю  - Денису Курсенко за справедливість. І ,звичайно, велика подяка учасникам фестивалю і їхнім батькам за старанність і добру славу про нашу громаду.